O nas

sample image

Sklep czynny w godzinach: pon.-pt. 7-18, sobota: 7-14

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży w Sandomierzu przy ul. Lubelskiej 7, w którym znajdziecie wszystkie potrzebne artykuły do remontu i wykończenia domu lub mieszkania. Znajdziecie u nas wszystko co powinno być w markecie budowlanym, więcej szczegółów w zakładce „Oferta”.

Przede wszystkim stawiamy na fachową obsługę. Możemy się pochwalić najlepszymi opiniami klientów z pośród wszystkich sklepów ogólnobudowlanych w okolicy. Potwierdzają to opinie na stronach Googla. Mamy doświadczonych sprzedawców i indywidualne podejście do każdego klienta. Realizujemy zamówienia indywidualne i nietypowe. W miarę potrzeby dowozimy towar do klienta, obliczymy i wycenimy potrzebne materiały, wykonujemy wizualizacje łazienek 3D i spełniamy inne nietypowe oczekiwania klientów.

Firma istnieje na rynku od 1992 roku, zatrudnia prawie 50 osób (nie zatrudniamy na umowy śmieciowe) i od lat prowadzi politykę odpowiedzialnego biznesu. Klienci oraz dostawcy określają nas jako solidnego partnera. Jesteśmy firmą rodzinną, w całości opartą na kapitale polskim.
Sklep przy ul. Żwirki i Wigury ma ponad 800 m2 powierzchni handlowej i powstawał etapami od 1996r. Salon przy ul. Lubelskiej 7 ma 1800 m2 powierzchni handlowej, otwarty w 2009r. i powiększony w 2016r. Natomiast sprzedaż przez internet rozpoczęliśmy w 2006r.

Opinie