O nas

sample image

Sklep czynny w godzinach: pon.-pt. 7-18, sobota: 7-14

Zapraszamy do naszego sklepu w Sandomierzu przy ul. Żwirki i Wigury 4 (przy giełdzie), w którym znajdziecie szeroki wybór artykułów remontowo budowlanych, elektrycznych, BHP, hydraulicznych, narzędzi, farb i wiele innych. Więcej szczegółów w zakładce „Oferta”.

W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na fachową obsługę. Możemy się pochwalić najlepszymi opiniami klientów z pośród wszystkich sklepów ogólnobudowlanych w okolicy. Potwierdzają to opinie na nasz temat na stronach Googla. Mamy doświadczonych sprzedawców i indywidualne podejście do każdego klienta. Wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze okolicznych firm i instytucji.
Firma istnieje na rynku od 1992 roku, zatrudnia prawie 50 osób (nie zatrudniamy na umowy śmieciowe) i od lat prowadzi politykę odpowiedzialnego biznesu. Klienci oraz dostawcy określają nas jako solidnego partnera. Jesteśmy firmą rodzinną, w całości opartą na kapitale polskim.

Sklep przy ul. Żwirki i Wigury ma ponad 800 m2 powierzchni handlowej i powstawał etapami od 1996r. Salon przy ul. Lubelskiej 7 ma 1800 m2 powierzchni handlowej, otwarty w 2009r. Natomiast sprzedaż przez internet rozpoczęliśmy w 2006r.